MODERNANOWOCZESNOŚĆ, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE
 
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi docenia komfort i luksus w życiu codziennym. Kupując mieszkanie zwracamy uwagę na najmniejsze szczegóły. Duże znaczenie dla kupujących ma lokalizacja inwestycji, zagospodarowanie terenu, ilość miejsc parkingowych oraz co najważniejsze - standard i jakość oferowanych mieszkań. Konkurencja na rynku deweloperskim powiększa się, prześcigając się w coraz to odważniejszych pomysłach.

Rosnące potrzeby klientów

Firma deweloperska Moderna Superior living doskonale zdaje sobie sprawę ze zmieniających się potrzeb swojego klienta. W realizacjach stara się sprostać najwyższym wymaganiom. W wyniku tego stawia bardzo wysoko poprzeczkę swojej konkurencji.

Moderna tworzy luksusowe, funkcjonalne i ponadczasowe inwestycje. Są to zarówno kameralne mieszkania jak i eleganckie apartamenty. Inwestor często podkreśla, że większość inwestycji, które tworzy, architektonicznie nawiązuje do tradycji modernizmu.

Inwestycje tworzone z myślą o przyszłych lokatorach

Wszystkie zrealizowane inwestycje Moderny charakteryzują się ogromną dbałością o detal i najwyższą jakością wykonania. Lokalizacja inwestycji również jest solidnie przemyślana. Ma zapewniać zarówno miejsce do pracy jak i odpoczynku. Zwraca uwagę na trwałość i funkcjonalność budynku oraz na teren wokół niego. Mieszkania projektowane są tak aby były w maksymalny sposób nasłonecznione, z możliwością zagospodarowania każdego metra. Wszystko to ma na celu zapewnienie mieszkańcowi komfortu i zadowolenia z poczynionej inwestycji.

Obecnie Moderna ma na swoim koncie takie realizacje jak: Baltiq Plaza, Lighthouse oraz Kamienica Moderna w Gdyni. Nautikka, Victoria Residence W trakcie realizacji są oraz ośmiopiętrowa kamienica w Warszawie pomiędzy ul. Złotą i ul. Chmielną, kameralne osiedle Front Park w Gdańsku. W przygotowaniu są dwie kolejne prestiżowo zlokalizowane inwestycję, których uruchomienie planowane jest jeszcze w tym roku.